U nás pořádané akce 2010/2011

-  zajištění ubytovacích služeb, caterringu a závěrečné párty konané v prostorách Hotelového sklípku pro české i zahraniční účastníky reinigového kurzu Rudiho Kronsteinera, který se uskutečníl na Ranči Lucky Valley.

- Hotelové prostory sklípku, restaurace a lobby baru využila k uspořádání informativniho semináře Firma SYNERGY zabývající se zdravou výživou, akce se zůčastnilo cca 100 osob.

- Lékařský kongres probíhal během měsíce dubna a účastnilo se jej 40 lékařů z celé ČR. Lékaři využívali ubytovacích služeb, vinného sklípku, kde kongres probíhal a historických salonků pro občerstvení.

- “Den Rodiny” hostil v měsíci květnu park hotelu Tuskulum. Účastnily se jej rodiny z celého Zlínského kraje. Program byl zaměřen hlavně na děti, pro které byl přichystán např. skákací hrad, projižďky na koních, soutěže apod.

- Firma Impromat představila veřejnosti nový model vozu Audi A8 pro rok 2010 v našem hotelu. Akce se zúčastnilo cca 50 hostů.

- Režisér a scénárista Robert Sedláček si vybral hotel Tuskulum k natáčení celovečerního filmu “Rodina je základ státu”. Premiéra filmu – říjen 2011.

- V prosinci 2010 proběhlo v prostorách hotelových salonků několik firemních večírků – např.  společnost T-mobile…

- V únoru 2011 využila ubytování v hotelu Tuskulum při celoevropském turné německá revivalová skupina ABBA, která koncertovala ve Zlínské sportovní hale.

- v květnu 2011 probíhal stejně jako v roce minulém v prostorách anglického parku a vinného sklípku hotelu Tuskulum Den Rodiny. Hosté mohli ochutnat speciality na grilu a shlédnout vystoupení několika pěveckých a tanečních skupin nebo se svézt na koních.

 

-